Відповідно до санітарних вимог

Для належного виконання Наказу МОЗ України від 11.08.2014р. №552 «Про затвердження державних санітарних норм та правил «Дезінфекція, передстерилізаційне очищення та стерилізація медичних виробів в закладах охорони здоров’я» в районній лікарні придбано чотири камери ультрафіолетових, а саме  дві камери «Мобіл» та дві камери «Стандарт», які різняться внутрішнім об’ємом , призначені для довготривалого зберігання медичного інструментарію після стерилізації. Загальна вартість – 20тис.920грн.

Такими камерами ми забезпечимо зберігання  стерильного інструментарію в перев’язувальних приймального та загально хірургічного відділень, в операційному блоці і в хірургічному кабінеті консультативно-діагностичної поліклініки.

Застосування ультрафіолетових камер з бактерицидним випромінюванням  є дієвим профілактичним, санітарно-протиепідемічним засобом, спрямованим на  знищення мікроорганізмів у повітряному середовищі та на поверхнях.

Хірургічна служба працює в цілодобовому режимі надання невідкладної медичної допомоги, тому в нашій практиці це придбання являється значущим.

 

 

Заступник головного лікаря:        Людмила Непомняща  

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ