Дякуємо селищній раді

 

Нижньосірогозька жіноча консультація висловлює велику подяку селищному голові Грушку Олександру Федоровичу, секретарю селищної ради Кутищевій Світлані Сергіївні та всім депутатам, за виділення коштів у придбанні нового електрокоагулятора.

Нещодавно лікарі-гінекологи нашої лікарні зіткнулися з великою проблемою. Прилад, який давав змогу лікувати фонові та передракові стани шийки матки, вийшов із ладу. Єдиним виходом було направлення для лікування в обласні заклади охорони здоров’я. Жінки району  були обурені тим, що замість кількох хвилин, їм доводилось витрачати цілий день для лікування, а також нести фінансові витрати на дорогу.

Ми звернулися за допомогою до селищної ради. Депутати одностайно проголосували за виділення 30 тис. грн для вирішення цієї проблеми.

Тепер в жіночій консультації з’явився новий електрокоагулятор з повним комплектом різних насадок. У нас з’явилася змога лікувати не тільки гінекологічних захворювань, а й хвороб шкіри. Апарат пройшов випробовування й працює на відмінно!

Дякуємо за допомогу. Разом ми – сила.

Лікар-гінеколог Гладун Тетяна Сергіївна

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ