Лікарська конференція

17 вересня на базі Нижньосірогозької центральної районної лікарні була проведена лікарська конференція за темами:

-Вивчення наказу МОЗ України від 16.07.2014р. №499 «Про затвердження та впровадження медично-технологічних документів зі стандартизації надання медичної допомоги при грипі та ГРВІ».

Доповідачем був лікар-інфекціоніст Василенко Віктор Гаврилович, який акцентував увагу на клініці, діагностиці та лікуванню захворювань, своєчасному наданню медичної допомоги дітям, вагітним, пацієнтам з хронічними соматичними захворюваннями, а також профілактичним заходам – своєчасній вакцинації населення району.

-З другого питання «Атеросклероз, сучасний погляд на проблему»   доповів лікар-кардіолог Щербань Вадим Вікторович, який зазначив, що атеросклероз є головною причиною смертності населення і його внесок в    . Фактично, кожна третя людина на нашій планеті помирає від атеросклерозу та його наслідків. Правильні та сучасні підходи до профілактики та лікування атеросклеротичного процесу є основою для створення суспільства довгожителів. Відповідно до шкали кардіоваскулярного ризику смерті SCORE основними факторами розвитку даної хвороби є підвищений рівень холестерину, артеріальна гіпертензія та паління. І тому ці три направлення є приорітетними в роботі як сімейного лікаря, так і всіх медпрацівників взагалі. Особливий акцент в доповіді був зроблений на своєчасну адекватну статинотерапію, як головний етіотропний та патогенетичний метод лікування. На завершення була надана об’єктивна оцінка значення вживання поліненасичених жирних кислот омега-3 у вигляді біодобавок та кулінарних страв.  Таким чином, популяційний підхід на основі сучасної доказової бази, має стати основою для нашої повсякденної роботи

 

Заступник головного лікаря  Л.А.Непомняща

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ