Медична рада

7 червня 2017 року в Н-Сірогозькій ЦРЛ відбулася медична нарада, на якій були розглянуті наступні питання:
«Про стан виконаних заходів районної цільової соціальної програми ВІЛ-інфекції/СНІДу за 2016 рік та перший квартал 2017 року». Доповідач – лікар кабінету “Довіра” Василенко В.Г., який розповів про стан справ з даного питання по Нижньосірогозькому району. На обліку знаходяться по сероепідмоніторінгу 30 ВІЛ-інфікованих, із них СНІД-хворих – 3, де ВІЛ-інфекція асоційована з туберкульозом, а також знаходяться на диспансерному обліку 2 дитини з невизначеним ВІЛ-статусом. Із 28 дорослих-16 осіб жіночої статті.  Шлях інфікування переважно статевий. Вік  хворих від 23 до 50 років.
В співдоповідях виступили лікар-нарколог Зозуля В.М. та лікар-венеролог Пономаренко О.М., котрі доповіли про обстеження на ВІЛ-інфекцію осіб групи ризику. Акцентована увага на обстеження наркозалежних, осіб з венеричними
хворобами та інфекціями, які передаються статевим шляхом. Під час обговорення питання, головний лікар Гомон Г.І. звернув увагу на взаємодії медичних працівників з правоохоронними органами,з центром первинної медико-санІтарної допомоги та селищним і сільськими головами населених пунктів району.
По другому питанню слухали стан захворюваності на гострі кишкові  інфекції та готовності госпітальної бази на випадок епідускладнень по карантинним інфекціям.
Виступив лікар-інфекціонист, та повідомив, що в районі стабільна епідситуація з гострих кишкових захворювань. Спалахів в організованих колективах не було. Заступник головного лікаря Непомняща Л.І. звернула увагу на те, що з 1 червня 2017 року починається епідсезон на гострі кишковіі інфекції. Тому госпіталізація хворих з кишковими розладами обов’язкова з бактеріологічними дослідженнями і, по показникам, обстеженням на холеру. В районі розроблений та затверджений план госпітальної бази на випадок епідускладнення з особливо-небезпечних інфекцій.
Розроблено перепрофілювання відділень, штатний розклад, табель оснащення.
Забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників, дезінфікуючими засобами.
Лікарня готова до епідсезону.

Секретар медичної ради Непомняща Л.А.

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ