На минулому тижні

 Медична рада

За підсумками колегії Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, 25 березня 2019 року  в Нижньосірогозькій центральній районній лікарні відбулася розширена медична рада за участю голови районної державної адміністрації Павлова Павла Семеновича та заступника голови С’єдіної Ольги Валентинівни.

З доповіддю виступив головний лікар  Гомон Геннадій Іванович, який акцентував увагу присутніх на підсумках роботи закладу в 2018 році  та основних напрямках діяльності в 2019-2020 роках.

Робота лікарні стабільна.

Рішенням сесії Нижньосірогозької районної ради від 17лютого 2019 року №835 розпочата процедура перетворення лікарні на комунальне некомерційне підприємство. Надано в району раду на розгляд сесії розроблені положення Статуту. Проводиться робота по підготовці пакету документів на одержання ліцензій «Медична практика» та на господарську діяльність з підконтрольними речовинами.

Заступник голови районної державної адміністрації С’єдіна Ольга у своєму виступі акцентувала увагу на співпраці медичних працівників та влади по різним напрямкам.

Голова Нижньосірогозької державної адміністрації Павлов Павло Семенович дав гарну оцінку роботи Нижньосірогозької районної лікарні і закликав колектив не зупинятися на досягненому, сміливіше впроваджувати медичні реформи в районі.

Кров рятує людські життя.

28 березня поточного року в Нижньосірогозькій центральній районній лікарні відбувся районний День донора. Участь взяло 35 осіб. В заході активними були: Супрун Іван, Татаренцев Валерій, Голтаєв Микола, Нікітін Євген, Ковшик Роман, Чуваєва Ганна, та інші.

Слова подяки головам сільських рад с.Першопокровки  Євгену Васильченко та с.Анатолівка Борщаговській Олені, які долучилися до акції особисто, а також організували донорів своїх населених пунктів.

Постійний донор депутат Нижньосірогозької  районної ради Наталія Здоровець.

Районним акушер-гінекологом Гладун Тетяною організована робота серед різних вагітних. Вперше донорами стали подружжя Недобер – Наталія та Сергій.

Сьогодні хворі з тяжкими онкологічними станами, травмами, виснаженими численними хірургічними втручаннями, з гострими втратами крові з різних причин одержать допомогу – частинку вашої душі.

Велике людське спасибі!

Реформа.

28.03.2019 року відбулася нарада із завідувачами стаціонарних відділень, структурних підрозділів, старшими медичними сестрами по підготовці пакету документів на одержання ліцензій «Медична практика» та  господарську діяльність з підконтрольними речовинами. Першочерговим являється визначення технічного стану медичної техніки, виробів медичного призначення, апаратури, приладів, інструментарію по відділенням та структурним підрозділам. Робота розпочата.

Благоустрій.

За підсумками конкурсу 2018 року по благоустрою прилеглих та закріплених територій, який проводився Нижньосірогозькою селищною радою,  колектив Нижньосірогозької центральної районної лікарні, зайняв перше призове місце і отримав в подарунок – ручну бензокосу.

Територія лікарні постійно має гарний вигляд з елементами сучасного ландшафтного дизайну.

 

Заступник головного лікаря                                     Людмила Непомняща

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ