Жіноча консультація

Кабінет № 1, другий поверх поліклінічного корпусу

Лікар-гінеколог: Гладун Тетяна Сергіївна

Гладун Тетяна Сергіївна

Час роботи

Пн – Пт 8:30 – 16:00
Запис на прийом за телефоном:
(097) 652-27-56 з 8:30 до 16:00

Жіноча консультація Нижньосірогозької ЦРЛ розташована на другому поверсі лікарні в  кабінеті № 1. Прийом веде  Гладун Тетяна Сергіївна,  лікар акушер-гінеколог , завідуюча загальнохірургічним відділенням . Акушерка жіночої консультації Київська Дар’я.

В жіночій консультації працює кабінет планування сім’ї, в якому кожна сімейна пара може отримати інформацію щодо сучасних методів контрацепції, пройти обстеження з приводу безпліддя, або просто для планування вагітності. Лікарі тісно співпрацюють з фахівцями Херсонської обласної клінічної лікарні, та мають можливість направлення пацієнтів на консультацію.  Окрім призначення медикаментозних засобів запобігання вагітності, при потребі виконується введення внутрішньо маткових контрацептивів (спіралі).

У нас здійснюється нагляд жінок з приводу вагітності. Обстеження та нагляд зажінками проводиться згідно діючих наказів МОЗ України з акушерства та гінекології.

На базі жіночої консультації працює школа відповідального батьківства, де кожна сімейна пара може отримати інформацію щодо процесу пологів, грудного вигодовування. Ми навчимо вас як правильно поводити себе підчас пологів, як зменшити біль переймів для того, щоб цей момент вашого життя запам’ятався Вам яка найрадісніша подія.  Лекції проводяться лікарями акушер-гінекологами та педіатрами. Підчас занять проводиться трансляція слайдів та відеоматеріалів.

Прийом вагітних здійснюється за записом позачергово.

Лікарі досконало володіють технікою проведення кольпоскопії, та широко її застосовують в своїй повсякденній роботі.

Проводиться обстеження та лікування фонових та передракових захворювань шийки матки (ерозії, поліпи, наботові кісти), з обов’язковим направленням біопсійного матеріалу до лабораторії Херсонського обласного онкодіспансеру. Також є можливість направлення деяких аналізів в Херсонську обласну клінічну лікарню.

Лікарі жіночої консультації проводять також консервативне лікування запальних хвороб сечостатевих органів, порушень гормонального стану.

По вищевказаному телефону ви також у вказаний час можете довідатись про результати аналізів та отримати відповіді на питання, що вас цікавлять.

Для прийому при собі необхідно мати: амбулаторну картку, талон на прийом до лікаря, паспорт.

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ