Укладено договір з НСЗУ

   На виконання Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” в НКП «Нижньосірогозька центральна районна лікарня» було підписано договір з Національною службою здоров’я України про надання послуг в межах Програми медичних гарантій. Протягом тривалого часу в лікарні проводилась значна робота по підготовці до реформи медичної галузі. Необхідно було виконати всі висунуті НСЗУ умови до матеріально-технічного, кадрового та іншого ресурсного забезпечення лікарні та довести свою спроможність щодо надання якісних і безпечних медичних послуг та ефективного використання бюджетних коштів.

    Отже, 26 березня 2020 року було укладено договір по наступним пакетам медичних послуг:

  1. АМБУЛАТОРНА ВТОРИННА (СПЕЦІАЛІЗОВАНА) ТА ТРЕТИННА (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНА) МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ, ВКЛЮЧАЮЧИ МЕДИЧНУ РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА СТОМАТОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ

  2. ХІРУРГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ У СТАЦІОНАРНИХ УМОВАХ

  3. СТАЦІОНАРНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ ХІРУРГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ

  4. МЕДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ ПОЛОГАХ

  5. ДІАГНОСТИКА, ЛІКУВАННЯ ТА СУПРОВІД ОСІБ ІЗ ВІРУСОМ ІМУНОДЕФІЦИТУ ЛЮДИНИ

  6. СТАЦІОНАРНА ПАЛІАТИВНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ

  7. МОБІЛЬНА ПАЛІАТИВНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ І ДІТЯМ

   Таким чином, завдяки наполегливим зусиллям колективу лікарні, вдалось зберегти основні напрямки діяльності вторинної ланки, в тому числі надання медичної допомоги при невідкладних станах, проведення хірургічних, гінекологічних та акушерських операцій, роботу пологового відділення.

   Однією з основних ознак реформи є перехід до нової моделі фінансового забезпечення. Починаючи з найближчого часу, головним джерелом фінансування закладу стануть гроші,  отримані від НСЗУ за кожного конкретного пролікованого пацієнта. Попередня оцінка перспектив надходження коштів вказує на їх явну недостатність для забезпечення сталого функціонування лікарні. Зважаючи на це, великого значення набувають такі додаткові шляхи наповнення бюджету, як надання лікарнею платних послуг, допомога місцевих бюджетів та представників бізнесу.

  Дуже сподіваємось на загальне розуміння труднощів, з якими щоденно стикається наш заклад та на повагу до зусиль, що докладаються нами для їх вирішення.

Щербань В.В.   

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ