Слово про колегу.

 

Буремний схід України – це не тільки військові зі зброєю в руках, але й це і ті, хто підтримує бійців Української Армії , хто думає про них повсякчас, хто готовий віддати свій вільний час – це волонтери. Таким є наш колега  лікар-стоматолог, ортопед Микола Володимирович Кишкань, лікар не тільки за професією, а й за покликанням. Людина світла і щира, з добрим серцем, професіонал своєї справи, який надає впродовж двох років стоматологічну лікувальну допомогу та зубопротезування бійцям.
В 2015 році був створений силами волонтерів стаціонарний стоматологічний кабінет та зуботехнічна лабораторія на військовій базі  5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії, у складі чотирьох лікарів-стоматологів та одного зубного техніка. За два роки виїзної роботи на військову базу, проліковано та запротезовано близько 700 воїнів-добровольців із зони АТО. Робота виконана безкоштовно на загальну суму  1,5 млн.грн. А саме:  виготовлено та встановлено металокерамічних більше тисячі протезів та більше 5 тисяч пролікованих зубів.
Микола Володимирович також приймає активну участь у суміжному проекті , який називається «Укроп-дентал» заснованим запорізьким бізнесменом  Ігорем Ященком. «Укроп-дентал» включає в себе систему стаціонарних та пересувних стоматологічних кабінетів, створених на кошти та зусилля стоматологів волонтерів України і за кордону. Лікарі волонтери надають високоякісну стоматологічну допомогу тим, хто її потребує в найгарячіших точках фронту (с. Широкіно, м.Авдіївка, с.Кримське, та інших населених пунктах).
Людина в білому халаті – особлива категорія громадян в будь-якій країні. Це люди з добрим серцем, які не рахуються ні з часом, ні з особистим життям. Микола Володимирович належить до цієї когорти. Його праця  оцінена високою нагородою Патріарха Філарета «За жертовність та любов до України», яка була вручена в м.Авдіївка на робочому місбажаеці.
Прийміть, Миколо Володимировичу, слова вдячності і поваги за відданість справі, мужність, за Вашу нелегку працю служіння людям, за те, що не шкодуєте не сил, ні часу, надаєте руку допомоги тим, хто найгостріше її потребує постійно ризикуючи власним життям.
Ми бажаємо, щоб вас ніколи не полишала впевненість у тому, що вибрали найкращу професію і щоб усе те, чого прагнуло серце, неодмінно збулося.

Миру, добра і затишку в родинному колі!

 

 

За дорученням колег                                Людмила Непомняща

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ