Загальнохірургічне відділення

Гладун Тетяна Сергіївна

Завідувач відділенням:
лікар акушер-гінеколог Гладун Тетяна Сергіївна

Загальнохірургічне відділення Нижньосірогозької ЦРЛ – це територіально об’єднане  хірургічне та гінекологічне відділення.

В штаті відділення:

  • Гладун Тетяна Сергіївна – акушер-гінеколог, завідуюча відділенням
  • Гомон Геннадій Іванович – хірург, головний лікар ЦРЛ
  • Даховнік Олег Костянтинович – хірург
  • Непомнящий Володимир Іванович – анестезіолог
  • Щербань Вадим Вікторович – анестезіолог

На базі відділення функціонує блок палат інтенсивної терапії на 3 ліжка з цілодобовим постом медичних сестер анестезисток.

Старша медсестра відділення Мікуліна Олена Миколаївна.

В штаті середнього медичного персоналу – операційна медсестра, перев’язувальна медсестра, 4 медсестри–анестезистки, 4 медичні сестри по догляду за хворими. Догляд за хворими забезпечують молодші медичні працівники у кількості 7 осіб.

Відділення працює в цілодобовому режимі по наданню невідкладної медичної допомоги пацієнтам хірургічного та акушер-гінекологічного профілю. В палатах інтенсивної терапії отримують екстрену допомогу пацієнти з будь-якими   невідкладними станами, в тому числі діти.

Блок палат інтенсивної терапії та операційний блок оснащені всім необхідним обладнанням для надання кваліфікованої допомоги хворим.

Лікарі –гінекологи проводять консервативне лікування запальних хвороб жіночих статевих органів, збереження вагітності. Фахівці досконало володіють технікою оперативного лікування міом матки, кіст яєчників, опущення стінок піхви, діагностичних вишкрібань порожнини матки, інструментального та медикаментозного аборту, оперативної гінекології за терміновими показами. Лікарі – хірурги проводять консервативне та оперативне лікування хронічних та гострих хірургічних захворювань. Зокрема, хірургічне лікування при різних видах кил (гриж) із застосуванням ендопротезів (сіток), оперативне лікування при  деяких патологічних станах сечостатевої системи. Проводиться оперативне лікування за терміновими показами ( перфоративна язва шлунку та дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкові кровотечі, гострий панкреатит, гострий холецистит, гострий апендицит,  кишкова непрохідність, травми органів черевної та грудної порожнини,  репозиція кісних уламків при переломах кінцівок).
Всі маніпуляції проводяться під адекватним знеболенням. Лікарі-анестезіологи  на високому рівні володіють технікою загальної та регіонарної анестезії.

Загальнохірургічне  відділення має стабільні показники роботи. Відсутня післяопераційна летальність при гострій хірургічній патології, зростає показник оперативної активності (54 % в  2018 р).
Колектив загально хірургічного відділення згуртований як в професійній діяльності, так і для участі в суспільно-корисній роботі.  Працівники відділення -постійні донори крові.
Всі співробітники відділення постійно підвищують свій професійний рівень, приймаючи участь у лікарських та сестринських конференціях, що проводяться на базі як районної лікарні, так і в обласних закладах охорони здоров’я.

ПОЧНІТЬ ВВОДИТИ ТЕКСТ І НАТИСНУТИ КЛАВІШУ ENTER ДЛЯ ПОШУКУ